Dating site Kristen pertama dan terbesar di Indonesia

Daftar sekarang secara gratis

JK Javanese

ForumCampur-campur

3076 – 3100 dari 49542    Ke halaman:  Sebelumnya  1 ... 123  124  125 ... 1982  Selanjutnya Kirim tanggapan

• PRISKA446

3 Maret 2017

Weh...nek lagi mangkel ki nganti ngono kui to mas, Tekan fotone dewe dihapus....

Untung bukan foto cewe'e mas kulpes yg dihapus...

*sabar to yo le.....(eh...)

*heehhe.....

COOLFACE528 tulis:

Fotoku sengojo tak apus. Lha lagi jengkel ngene, ndelok raiku dewe tambah marai jengkel... -___-''''

• COOLFACE528

3 Maret 2017

PRISKA446 tulis:

Weh...nek lagi mangkel ki nganti ngono kui to mas, Tekan fotone dewe dihapus....

Untung bukan foto cewe'e mas kulpes yg dihapus...

*sabar to yo le.....(eh...)

*heehhe.....

Mending klo foto cewekku kuhapus mbak. Wediku, reflek wonge sisan kuhapus. Mulone ojo nikah karo aku.....

• EKO789

3 Maret 2017

Yoi Kang ...sinamot ngalahin $usd harus Banting tulang pulang malam Hujan Hujan kedinginan terus aplgiyaa

COOLFACE528 tulis:

Lagi giat2e kerjo, kepentok karo udan. Ckckck...

• COOLFACE528

3 Maret 2017

EKO789 tulis:

Yoi Kang ...sinamot ngalahin $usd harus Banting tulang pulang malam Hujan Hujan kedinginan terus aplgiyaa

Aku kerjo bukan buat nikah e mas. Tapi kerjo buat ngembangin diri. Buat memajukan dunia. Lha mosok ya nganggur? Rak asyik. Haha

• PUTRA782

3 Maret 2017

Ndelok potoku ae bang.. Sapa reti isa mngalihkan dunya mu ? Nge he3

COOLFACE528 tulis:

Fotoku sengojo tak apus. Lha lagi jengkel ngene, ndelok raiku dewe tambah marai jengkel... -___-''''

• COOLFACE528

3 Maret 2017

PUTRA782 tulis:

Ndelok potoku ae bang.. Sapa reti isa mngalihkan dunya mu ? Nge he3

Nggak deh. Cukup sudah hal2 pahit di hari ini.

• EKO789

3 Maret 2017

Yo Jo nganggurlh..

COOLFACE528 tulis:

Aku kerjo bukan buat nikah e mas. Tapi kerjo buat ngembangin diri. Buat memajukan dunia. Lha mosok ya nganggur? Rak asyik. Haha

• COOLFACE528

3 Maret 2017

EKO789 tulis:

Yo Jo nganggurlh..

Kuwi mbiyen aku nganggur mas. Saiki orak. Hoho

• PUTRA782

3 Maret 2017

Cemumud eaa.. #ketikaCiayoWisKeliwatMenseterim

COOLFACE528 tulis:

Nggak deh. Cukup sudah hal2 pahit di hari ini.

• COOLFACE528

3 Maret 2017

Mergo batal acarane malam ini, mriange tambah parah. Ha ha ha...

• PUTRA782

3 Maret 2017

Ow.. Lara ati toh tibakE.. Ehh.. Lara awak dink.. Yo.. Di kek i cuti iku mbe Gusti berarti.. He3

COOLFACE528 tulis:

Mergo batal acarane malam ini, mriange tambah parah. Ha ha ha...

• 3 Maret 2017

COOLFACE528 tulis:

Aku kerjo bukan buat nikah e mas. Tapi kerjo buat ngembangin diri. Buat memajukan dunia.

Wah hebat bro, visinya sudah mendunia ya, lanjut bro.

• 3 Maret 2017

TORO617 tulis:

Wah hebat bro, visinya sudah mendunia ya, lanjut bro.

Patut d contoh itu bro..  Hehe..

• 3 Maret 2017

SETYA612 tulis:

Patut d contoh itu bro..  Hehe..

Punya pemikiran hal yang sama berupa ide/ gagasan untuk kepentingan yang lebih luas seperti bro Kulpes ndak bro?

Namun kita tidak tahu persis apa yang menjadi pergumulan bro Kulpes, hehehe, kalau berkenan bisa share siapa tahu kita semua bisa memberikan solusi or bagaimana?

• COOLFACE528

3 Maret 2017

Janjane pemikiranku sih ngene. Aku pengen maksimal berkarya di usiaku sing isih enom jarene wong wong. Nek menurutku, wong nek wes nikah masalahe tambah okeh. Ojo nganti nikah sek lah, lha nduwe pacar wae wes marai stress. Angel nyatuke visi wong loro. Timbang akeh masalah ning pernikahan or masa pacaran, nek sih enom koyo aku, aku mending berkarya sik ben maksimal.

Lha nikahe ngko. Nek wes tuwek. Nek wes umur sewidak an.

Btw, iki menurutku dan tak praktekke nggo aku tok. Nek iso, ojo nyontoh aku. Panjenengan-panjenengan monggo nggolek o bojo.

• SANDRA086

3 Maret 2017

Hi, sy Sandra...salam semuanya.

• PUTRA782

3 Maret 2017

Shalom.. Chandra.. Ehh.. Sandra dink :-p

• PUTRA782

3 Maret 2017

Umur suwi(t)dak ngko golek sng suwit tenanAn.. CweetCepe(n)tin.. Nge he3

COOLFACE528 tulis:

Janjane pemikiranku sih ngene. Aku pengen maksimal berkarya di usiaku sing isih enom jarene wong wong. Nek menurutku, wong nek wes nikah masalahe tambah okeh. Ojo nganti nikah sek lah, lha nduwe pacar wae wes marai stress. Angel nyatuke visi wong loro. Timbang akeh masalah ning pernikahan or masa pacaran, nek sih enom koyo aku, aku mending berkarya sik ben maksimal.

Btw, iki menurutku dan tak praktekke nggo aku tok. Nek iso, ojo nyontoh aku. Panjenengan-panjenengan monggo nggolek o bojo.

• PRISKA446

3 Maret 2017

Wiiihhhhh...

COOLFACE528 tulis:

• ANGGORO118

3 Maret 2017

Loro telu..

Wolu songo..

Sugeng dalu

Aku lungo..

• PUTRA782

3 Maret 2017

Suwangngar toh ? He3

PRISKA446 tulis:

Wiiihhhhh...

• PRISKA446

3 Maret 2017

Monggo..

ANGGORO118 tulis:

Loro telu..

Wolu songo..

Sugeng dalu

Aku lungo..

• ANANG709

3 Maret 2017

Apike ngko umur sewidak rolas bro.. :-D

COOLFACE528 tulis:

• EKO789

4 Maret 2017

Baterenya keburu Habis paklek

ANANG709 tulis:

Apike ngko umur sewidak rolas bro.. :-D

• EKO789

4 Maret 2017

Morning selmt pagi

3076 – 3100 dari 49542    Ke halaman:  Sebelumnya  1 ... 123  124  125 ... 1982  Selanjutnya Kirim tanggapan